De Terugreis
Drama, komedie (2023) Nederland | regie: Jelle de Jonge | 98 min | Nederlands gesproken | 9

Martin van Waardenberg en Leny Breederveld spelen de hoofdrollen in een melancholische, maar ook humoristische roadmovie waarin herinneringen, jarenlange liefde en acceptatie van veranderingen centraal staan. Martin van Waardenberg en Leny Breederveld spelen de hoofdrollen in een melancholische, maar ook humoristische roadmovie waarin herinneringen, jarenlange liefde en acceptatie van veranderingen centraal staan. Waar de nukkige Jaap niet veel zin meer heeft om dingen te ondernemen, zit de soms wat verwarde Maartje nog vol levenslust. Als het echtpaar een brief ontvangt van een oude vakantievriend, laat Jaap zich met gepaste tegenzin overhalen om hem op te zoeken in Zuid-Europa. Onderweg komt Jaap tot het pijnlijke besef dat zijn vrouw dementerend is. Zich realiserend dat alles wellicht anders gaat worden, leren ze opnieuw waarom ze elkaar liefhebben.

Fri Apr 19 8:00 pm
Wed Apr 24 8:00 pm
Mon Apr 29 8:00 pm
Fri May 3 8:00 pm
Sun May 12 3:00 pm
Tue May 14 2:00 pm
Thu May 16 8:00 pm
Sat May 18 8:00 pm
Tue May 21 2:00 pm
Mon May 27 8:00 pm

Back to the agenda.